Cart Icon
Доставка Оплата Про нас Наші роботи Акції 1-й км. Хмельницького шосе (096) 30-11-888 Лебединського 7А (097) 77-30-110 Гостомель (068) 03-01-188
Cart Icon

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Ми відкриті до співпраці з архітекторами, дизайнерами, будівельними компаніями, ресторанами, готелям та відповідними магазинами (продаж камінів, печей, грилів та аксесуарів до них).

  • Розвивайте свій бізнес за допомогою нашої маркетингової підтримки. Співпраця з нами підвищує престиж та гарантує вам низку переваг. Для клієнтів B2B ми підготували унікальні пропозиції, які вже оцінили багато компаній.
  • Для спільного вдосконалення навичок ми організовуємо безкоштовне комерційне та технічне навчання та надаємо професійні консультації. Завдяки співпраці з нами ви завжди будете в курсі тем, що стосуються галузі, і зміцните свої позиції експерта.
  • Ми регулярно беремо участь у найважливіших галузевих заходах. Вітчизняні та закордонні ярмарки дозволяють нам встановлювати нові ділові відносини та обігрівати існуючі. Ми також надаємо своїм партнерам постійну підтримку під час виставок, презентацій та іміджевих заходів.
  • Нашим клієнтам ми пропонуємо сучасні каміни, печі, біокаміни, грилі і аксесуари до них. Ви знайдете товар з найкращим співвідношенням ціна / якість. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви залишилися задоволені співпрацею з нами.