Cart Icon
Доставка Оплата Про нас Наші роботи Акції 1-й км. Хмельницького шосе (096) 30-11-888 Лебединського 7А (097) 77-30-110 Гостомель (068) 03-01-188
Cart Icon

Оплата та політика повернення

Оплата

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні та безпечні платежі, у відділенні “Нової Пошти”, у наших магазинах (самовивіз) або доставка по місту.

Ви можете оплатити замовлення, накладним платежем у відділенні “Нової Пошти” або безготівковим або готівковим способом у наших магазинах, за адресами:

  • м. Вінниця, вул.. Лебединського, 7а;
  • м. Вінниця, 1-й км Хмельницького шосе (біля Епіцентру).

Види розрахунку

Післяплата або накладний платіж (діє комісія за повернення коштів, згідно правил кур’єрської служби доставки).

Повернення та скарги

Ми стараємося, щоб кожна покупка в наших магазинах відбувалася за найвищим рівнем якості і задоволення. Проте, якщо виникла ситуація повернення, ми також завжди йдемо на зустріч, щоб клієнт завжди залишався задоволений співпрацею з нами.

Відмова від купівлі товару (якщо замовлення ще не відправлене). За умови якщо замовлення ще не відправлене, клієнт може відмовитися від нього. Ми повернемо оплачену ним суму за мінусом розрахунково-касового обслуговування (комісії).

Повернення замовлення Клієнт має право повернути замовлення після його отримання у разі виявлення неналежної якості продукції*.

*Під неналежною якістю продукції у даному випадку варто розуміти:

  • невідповідність виду товару, замовленому на сайті;
  • присутність посторонніх компонентів, не вказаних в складі продукту.

**Заявка на повернення товару приймається не пізніше 14 календарних днів, з дня його отримання клієнтом.