La Nordica Тандири Садові пальники Кондиціонери
La Nordica Тандири Садові пальники Кондиціонери
Опалювальні печі

Про нас

Гарантія результату

Широкий асортимент

Вигідні ціни $

Кваліфіковані майстри

ПРО КОМПАНІЮ

"Pan Topkin" - це провідна мережа магазинів в Україні з більш ніж 9-річним досвідом роботи, яка є надійним партнером для найвідоміших виробників камінної та пічної продукції, а також супутніх матеріалів. Наші продукти відрізняються високою якістю та широким асортиментом, а також завжди доступні на складі. Ми працюємо тільки з сертифікованими майстрами, що гарантує безпеку та надійність для наших клієнтів. Ми пишаємося високим рівнем обслуговування клієнтів, завжди вдосконалюючи наші послуги та втілюючи найсміливіші ідеї наших клієнтів. 

Коллектив Магазину Камінів

НАША ЦІЛЬ — БУТИ КОРИСНИМИ

Протягом багатьох років існування мережі "Pan Topkin", ми досягли значного рівня, який було можливо здобути лише завдяки постійній праці на результат та прагненні досягати нових висот.

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простіше, приємніше і добріше. Тому і пошук тієї самої продукції повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо камінні топки, печі, грилі, або супутні матеріали. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань.

Камін

ЩАСТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРОСТИХ РЕЧЕЙ..

Відчуття тепла, затишку та комфорту є ключовими компонентами щастя в нашому житті. І тут на допомогу приходить "Pan Topkin" - мережа магазинів камінних топок, печей та грилів, який забезпечує затишок та комфорт у будь-який час року.

Відчуття тепла та спокою, які створюють каміни, допоможуть вам розслабитися та відпочити від напруженого дня. Захоплюючі розмови біля каміну з коханою людиною, сімейні вечори з піснями та гітарою, розслаблення з книгою в руках - все це можливо завдяки камінним топкам від "Пан Топкін".

Ви можете бути впевнені, що наша продукція стане ключовим компонентом вашого щастя.

Магазин Камінів

ДАЛІ — БІЛЬШЕ

Мережа магазинів "Pan Topkin" є прикладом успішної компанії, яка змогла здійснити значний прорив на ринку торгівлі в Україні. Ми пишаємось своєю командою, що працює на результат та завжди ставить клієнта на перше місце.

Ми маємо значний досвід у співпраці з партнерами, що стали надихом для нашого розвитку та покращення якості послуг. Наші партнери завжди можуть розраховувати на нашу підтримку та співпрацю в здійсненні спільних проектів.

Ми пишаємось своєю роботою та завжди прагнемо забезпечити найкращі умови для наших клієнтів та партнерів.

Наші роботи

Сучасні грилі для найсмачніших страв

Дізнатися більше

Камінна топка Scan в приватному будинку

Дізнатися більше

Опалювальні печі Kratki в приватному будинку

Дізнатися більше

Терасна дошка для Вашого простору

Дізнатися більше

Наш Блог

1 Березня

Печі

Печі від італійського бренду La Nordica

La Nordica - італійський бренд, що пропонує зручні та ...

Читати далі

1 Березня

Грилі

Сучасні керамічні грилі Big Green Egg

Сучасні керамічні грилі Big Green Egg - це найкращий вибір ...

Читати далі

7 Березня

Каміни

Каміни на дровах для обігріву будинку

Камін на дровах - це один із найбільш ефективних та ...

Читати далі

АКЦІЇ