Cart Icon
Доставка Оплата Про нас Наші роботи Акції 1-й км. Хмельницького шосе (096) 30-11-888 Лебединського 7А (097) 77-30-110 Гостомель (068) 03-01-188
Cart Icon

Про компанію

PanTopkin – найбільший онлайн-рітейлер в країні. Уже багато років ми втілюємо маленькі мрії і грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти буквально все. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-шопінг повинен бути максимально зручним і безпечним. І кожен раз, коли хтось натискає “Купити”, ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

НАША ЦІЛЬ — БУТИ КОРИСНИМИ

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простіше, приємніше і добріше. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо побутову техніку, електроніку, прикраси або вино. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо. webMagain – це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

ЩАСТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРОСТИХ РЕЧЕЙ

І ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

ДАЛІ — БІЛЬШЕ

Ми хочемо, щоб у наших клієнтів взагалі ніколи не виникало питання «де знайти щось потрібне». Тому тепер ми не тільки найбільший онлайн-рітейлер, але ще і майданчик для продавців. Хтось почне з нами свій перший бізнес (або розширить існуючий), а хтось – привезе в Україну продукти, яких поки немає. Це вигідно всім: і покупцям, і продавцям, і навіть нам – адже так ми допоможемо більшій кількості людей стати трохи щасливішими.